Peter Obrtanec

Permakulturní designér a Autor konceptu Domky s duší


Prostřednictvím projektu Domky s duší se snažím pomáhat. Pomáhat lidem na cestě k svému vysněnému domovu, pomáhat přírodě k udržitelnosti. Rozhodl jsem se udělat něco pro společnost a prostředí, ve kterém žijeme my a budou žít naše děti. 

Staňte se součástí mého příběhu..! 


Ing. Arch. Irena Vybíralíková

Architektonické řešení a projektová dokumentace


Důraz při navrhovaní kladu hlavně na funkčnost a jednoduchost. Každý projekt řeším individuálně a zakládám si na osobním přístupu. Tak jsem schopná docílit řešení, které je na míru šité konkrétnímu klientovi. Každému vyhovuje něco jiného a cítí se dobře v rozdílném prostoru. Navrhování je dialog mezi mnou a klientem. Baví mě práce s prostorem, detailem, světlem a materiály.


Mgr. Šárka Horychová

Feng-šuej analýza


Uměním Feng - šuej se zabývá 10 let. Rozbory domů a zahrad se realizují na základě znalostí získaných studiem na Evropské škole Feng - shui, České škole Feng - šuej a četných seminářů.

Analýza Feng - šuej nabízí ucelené informace o vhodném umístění jednotlivých místností a o použití vhodných stavebních a zařizovacích materiálů dle Vašich individuálních charakteristických znaků s cílem navrhnout a zařídit Váš dům tak, aby se všem jeho obyvatelům v něm spokojeně bydlelo.

Více na www.feng-suej-reiki.cz


Mgr. Beata Bláhová

Permakulturní design


Odmalička mě bavily rostliny, zahrada a vše okolo. Znala jsem však víceméně jen klasické způsoby zemědělství a zahradničení. Když jsem před více než 10 lety narazila na koncept ekozahrad a setkala se s pojmem permakultura, byla jsem nadšená. Bylo to něco (staro)nového a přitom tak přirozeného a jednoduchého. Po sérii různých kurzů a seminářů jsem všechny získané informace zkoušela v praxi. Po čase jsem využila možnost zúčastnit se výcviku permakulturních dyzajnérů a začala jsem zahrady navrhovat ostatním.

Permakultura však není jenom o zahradách, ale má mnohem širší a hlubší pojetí. Jednou z oblastí, které se dotýká, je i architektura a přírodní stavitelství. Jsou to spojené nádoby, kdy dům a zahrada tvoří velmi funkční a krásný celek. Proto mě oslovil projekt Domky s duší, který toto propojení umožňuje a nabízí šetrné způsoby vytvoření zdravého a harmonického domova.

 

Více na www.navrhyekozahrad.cz


Michal Šperling

Kořenové čistírny odpadních vod


Víme, že přirozené sytémy čištění vody jsou jednoduché, ekonomicky výhodné a šetrné k přírodě a proto bereme naší práci jako náš přínos pro krajinu ve které žijeme a kde budou žít naše dět

www.korenova-cisticka.cz


Martina Langrová

Stavební povolení


Nabízím bohaté zkušenosti s vyřizováním stavebního povolení na úřadech na základě plné moci.

Šetřete svůj čas.

Více na www.povoleni-stavby.cz


DONAMI

Realizace staveb

Certifikovaná stavební firma


Stavby realizujeme pod značkou DONAMI. Více na www.donamireal.cz


Zeptejte se